Galeria - Ubieram // 2011-12-05

Anna Wójciak - dla bliskich - Hanka.
Wokalistka, autorka tekstów i muzyki.
Urodzona 7 kwietnia 1987 r. w Zakopanem. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Pedagogika Społeczno - Opiekuńcza. Uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego Krakowie w klasie śpiewu klasycznego.
Laureatka pierwszej nagrody na 46. Studenckim Festiwalu Piosenki, Kraków 2010, gdzie zaprezentowała autorskie kompozycje: Modlitwa oraz My, Artyści!

Wraz z Antonim Krupą, byłym członkiem Jazz Band Ball Orchestra, przygotowała bluesowo - jazzowy repertuar, dzięki któremu występowała m. in. z Markiem Michalakiem, Jackiem Królikiem oraz Jarkiem Śmietaną.

Na zaproszenie Jarka Śmietany wzięła udział w nagraniu płyty Psychedelic- Music of Jimi Hendrix. Współtwórcami tego projektu byli między innymi: Wojtek Karolak, Paweł Mąciwoda, Nigel Kennedy.
Jej utwór Janicku mój - góralski erotyk oparty na skali orientalnej przez kilka tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Alternatywnej Listy Przebojów Radia Kraków.
W roku 2008 została laureatką trzeciej nagrody w konkursie Pamiętajmy o Osieckiej. Jej aranżacja utworu Byle nie o miłości z muzyką Adama Sławińskiego znalazła się na płycie Pamiętajmy o Osieckiej zawierającej najlepsze wykonania laureatów Konkursu z lat 2002-2008.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stanisław Karpiel Bułecka

Ma 28 lat, pochodzi z Zakopanego. Syn wybitnego muzyka i architekta Jana Karpiela -Bułecki, bratanek Sebastiana Karpiela-Bułecki, wokalisty zespolu Zakopower.

Od 1997 roku zajmuje się najbardziej spektakularną odmianą narciarstwa - freestylem. Jest jednym z najbardziej utytulowanych i rozpoznawalnych zawodników w Polsce i już od 14 lat wywiera ogromny wpływ na rodzimę scenę freeski. Jako pierw ... szy Polski zawodnik został doceniony i zaproszony do międzynarodowych teamów skupiających najlepszych zawodników: VÖlkl, Technica Marker, Armada Ski oraz Oakley. W Fiat Freestyle Team jako pierwszy reprezentował narciarstwo freestylowe. Dotychczas swoje doświadczenie i talenty organizatorskie wykorzystywał współorganizując wielkoformatowe zawody, a ostatnio tworząc ogólnodostępny snowpark na Czarnej Górze.
Jego drugą, nie mniejszą pasją jest śpiewanie. Jest wokalistą w zespole Future Folk. Brał równiez czynny udzial w twórczości Goorala z którym w 2009 roku zwyciężyli w festiwalu zespołów rekomendowanych przez studenckie radiostacje.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ali Al-Ani
Pochodzi z Podhala ale obecnie mieszka w Krakowie, Finalista Szansy na Sukces uczestnik programu X-Factor. kandydat do Eurowizji 2011.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anna Dudek
znana z programu X-Factor i finału Mam Talent 2011.
 Młoda Orawianka, absolwentka AGH, wokalistka zespołu Green Street Project, uczestniczka X Factor, finalistka IV edycji Mam Talent, skromna, pełna wdzięku, atrakcyjna „kobieta rak”. Z pozoru delikatna i krucha ale to tylko pozory, bo jest to kobieta zdeterminowana, gotowa bronić swoich ideałów, z siłą i energią, o którą nikt by jej nie podejrzewał.